Bagażniki Thule wypożyczalnia Warszawa

Bagażniki Thule wypożyczalnia Warszawa

Robimy to profesjonalnie i znamy się na tym.  Od 20 lat nasze samochody transportują nasz sprzęt wakacyjny, wozimy rowery, box-y bagażowe, sprzęt windsurfingowy a ostatnio nawet kajaki.

Nasze  Hobby to:

Windsurfing

Nasz wolny czas

Od 2009 roku prowadzimy w Warszawie profesjonalną wypożyczalnię bagażników firmy Thule. Doświadczenia  pokazały  jedno, to że najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego nie oszczędzamy na jakości naszych bagażników. 100% naszych bagażników to pewne i niezawodne bagażniki THULE.

Od 2011 roku posiadamy sklep internetowy www.boxy24.pl  w którym nasi klienci chętnie zamawiają bagażniki z profesjonalnym montażem GRATIS. W sklepie oferujemy tylko sprzęt THULE SWEDEN.  Nie dotykamy się chińskich i włoskich bagażników. (nasze motto „ Włoskie dobre rzeczy to lody i pizza.”  )

Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie 100% klientów.  Staramy się być elastyczni i dopasować do wymagań każdego klienta. Szanujemy  Wasz i nasz czas  dlatego wszystkie montaże i demontaże bagażników odbywają się według zaplanowanego harmonogramu. Mamy odpowiedni magazyn halę montażową i odpowiednio duży plac. Mieścimy się w Łomiankach pod Warszawą, przy samej trasie na Gdańsk.

Wypożyczalnia bagazników BOX4CAR

Powiększamy samochody.

Dzięki Wypożyczalni i sprzedaży bagażników dajemy Wam możliwość przetestowania oferowanych przez nas bagażników oraz możliwość dokonania zakupu nowych bagażników, stwarzamy warunki do dokonania w 100% pewnych i udanych zakupów.

ZAPRASZAMY!

Możliwość komentowania została wyłączona.